czwartek, 2 października 2014

Podsumowanie wyzwania

Pierwsze co rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na efekty tej edycji wyzwania, to to, że wakacje nie są dobrą porą dla książek nie będących literaturą piękną. Latem albo królowały powieści (jak w moim przypadku) albo nie czytałyśmy w ogóle (w co trudno mi uwierzyć). 

W każdym razie coś wpłynęło na fakt, że w sumie przeczytanych zostało raptem 26 książek, z czego 16 przez Paulę! W tym miesiącu zamiast pierwszej trójki jest pierwsza piątka, do której, oprócz Pauli, należą: ania notuje, Iwona S., Sylwuch i Wiki. Jedynie one zamieściły recenzje. Gratuluję! Resztę zaś namawiam do wstydu. Ja płonię się cała.

W dalszym ciągu aktualną, na kolejne trzy miesiące, pozostaje zakładka: wyzwanie cz. IV. Jak zauważyłyście linki dodawane są mało na bieżąco i tak już raczej pozostanie, że raz na 2-3 tygodnie będę dopisywać wszystko hurtowo. Ale obiecuję niczego nie pomijać.

7 komentarzy:

 1. Mój wynik chyba wyraźnie pokazuje, jak bardzo lubię to wyzwanie:) Choć nie czytam na ilość, samo mi jakoś tak wychodzi;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety zaczynam się obawiać, że zaraz zostaniesz jedyną osobą, która je lubi :( A wynik, jak zwykle, budzący podziw

   Usuń
 2. Myślę że lato to dobra pora na czytanie książek podróżniczych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać niewiele osób podzieliło Twoją opinię. Książek podróżniczych brak.

   Usuń
 3. Dziękuję! Twoje wyzwanie motywuje do sięgania po nie-beletrystykę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć :) Szkoda, że mnie nie motywuje

   Usuń
 4. Uff, w końcu ponownie stanęłam na podium. Bardzo lubię te wyzwanie, chociaż czasami ciężko mi wstrzelić się w nie... Ale próbuję i jak widać - efekty są całkiem niezłe. :)

  OdpowiedzUsuń