poniedziałek, 9 września 2013

Trzecie podsumowanie i wyniki rozdania

Z kilkudniowym opóźnieniem przyszedł czas na podsumowanie kolejnych trzech miesięcy naszych zmagań wyzwaniowych. Mam nadzieję, że wybaczycie poślizg- ostatnie dni spędziłam w towarzystwie jakie widać na zdjęciu. Było ono strasznie absorbujące i wybitnie nie chciało mi w pisaniu pomóc- stos (już przeczytanych) książek do recenzji osiągnął przez to przerażające wymiary  :)

 • Swój udział zgłosiły 24 osoby, z czego choćby jedną książkę przeczytało 15.
 • W sumie zamieściłyśmy 85 recenzji (licząc te, które powstały do końca sierpnia. Wrześniowych jeszcze nie dopisałam do listy żeby nie poginąć przy podsumowaniu).
 • Przez te trzy miesiące przeczytałyśmy prawie tyle książek ile przez pierwsze pół roku istnienia wyzwania, czyli rośniemy w siłę :)
 • Niedoścignionym wzorem została Paula z 17 lekturami. Kolejne wyniki należą do: Sylwuch (11) oraz Wiki i Imani (po 9). Serdecznie gratuluję!

Druga zapowiadana rzecz to rozwiązanie wygrywajki. Awantura na moście wyraźnie nie przypadła Wam do gustu. Chęć jej przygarnięcia zgłosiły tylko dwie osoby. Losowanie wyłoniło zwycięzcę i książka wędruje do:Eris. Gratuluję i proszę o przesłanie mi na maila adresu pod który mam wysłać nagrodę.

7 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej i wyników w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla uczestniczek wyzwania i zwyciężczyni rozdawajki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję pięknie :D aż nie mogę w to uwierzyć :) ;***
  Już wysyłam e-maila ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Udział w Twoim wyzwaniu jest samą przyjemnością:)

  OdpowiedzUsuń