czwartek, 3 lipca 2014

Koniec cześci III. Podsumowanie wyzwania.

Kolejne trzy miesiące za nami, więc przyszedł czas na podsumowanie wyzwaniowych recenzji. Oj opuściłyśmy się w tym kwartale... A przynajmniej niektóre z nas bo inne z kolei poszalały :) Ale przejdźmy do konkretów.

W styczniu, kiedy rozpoczynała się nowa seria było nas 20, do dnia dzisiejszego (tzn. zamieściło przez te pół roku choć jedną recenzję) dotrwało 14 osób. Wszystko to przedstawicielki płci pięknej.

W sumie napisałyśmy 145 recenzji. Wszystkich na głowę pobiła Agata CM, która przeczytała aż 50 wyzwaniowych książek! Zaraz za nią, jak zwykle z szaleńczą ilością, jest Paula z 30 recenzjami. Trójkę najpilniej czytających zamyka Wiki i jej 12 pozycji. Dziewczyny gratuluję! Jesteście wielkie!

Tyle konkretów. Porównując z poprzednim półroczem to jest nas trochę mniej i trochę mniej czytamy, ale wierzę, że będzie lepiej. I w związku z tym zapraszam do części IV.

10 komentarzy:

 1. 50, łał, imponujący wynik:) Gratulacje dla wszystkich uczestników:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W pierwszej części przodowałam, a później już było tylko coraz gorzej... ;-) Dobrze, że w ogóle podrzucam jakieś linki - rzadko, ale jednak. Oczywiście gratuluję dziewczynom, bo osiągnęły fenomenalne wyniki!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mój upadek jest mniejszy- nigdy nie przodowałam. Utrzymuję zaszczytne miejsce w ogonie :)

   Usuń
 3. Gratuluję wyników! :) Cyferki są niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj muszę w końcu zasiąść i uzupełnić ci linki. Chciałam to zrobić do kńca czerwca, ale miesiąc mi uciekł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, trzeba było. Statystyki by nam skoczyły :)

   Usuń
 5. Ja jednak lubię literaturę piękną i obawiam się, że nie mogłabym się aż tak zaangażować w podobne wyzwanie - 50 książek, o mój Boże

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślałam, że czytam sporo książek, które powieściami nie są, ale albo mi się zmieniło albo tylko mi się wydawało. Jeszcze trochę i będę musiała siebie z listy usunąć :D

   Usuń
 6. Gratuluję dziewczynom, którym udało się zająć miejsce na podium i już szykuję recenzję na dobre rozpoczęcie IV części wyzwania.

  OdpowiedzUsuń