środa, 13 sierpnia 2014

Wakacyjne perełki z wyszukiwarki

źródło
Kolejna odsłona serii na poprawę humoru. Przynajmniej na mnie tak zawsze działają Perełki. Tym razem jest to cały sznur pereł, ale zdecydowanie są one mniej "miłośnie" niż w odsłonie walentynkowej. Chociaż pewne "momenty" się pojawią. Ale zaczniemy łagodnie...


pączek tapety
Tę frazę na pewno wpisała osoba, która wygrała z dietą. Pokonała ją na całej linii. Zdmuchnęła w zapomnienie niskokaloryczne przekąski. Od teraz będzie jeść pączki, oglądać pączki i słuchać jak rośnie ciasto drożdżowe na pączki. Będzie mieć pączki na tapecie w komputerze i przedpokoju. Dieta właśnie wydaje ostatnie tchnienie. 

claude monet czy kobieta z parasolką szczęśliwą
Tak, mnie też się czasem zdarza patrzeć na obraz i zastanawiać czy to malarz czy to kobieta (podpowiem: podpisy bywają tu pomocne). Ale jak można pomylić Moneta ze szczęśliwą parasolką?

wyzwania porno
No cóż. Blogi kulinarne mają swoje wyzwania, książkowe też więc dlaczego ta gałąź internetu ma być gorsza? O zasady wolę jednak nie pytać...

ona udaje dziedziczkę fortuny i ich dwóch
Przyznam, że zdolna bestia z niej. Udaje się kobiecie udawać nie tylko dziedziczkę fortuny (co jeszcze jestem w stanie zrozumieć), ale też dwie inne osoby. I to mężczyzn. Wyższa szkoła aktorstwa. 

osoba postawiona przed sadem
Stałam przed sadem w zeszłe wakacje. Nawet kilkoma. Brzoskwiniowymi i jabłkowymi. Fajnie było. W samym sadzie jeszcze fajniej.
  
dialogi sytuacyjne niemiecki
Tu nie pomogę. Nie wyszłam nigdy poza "mam na imię", a to w niewielu sytuacjach się sprawdza.

najlepszy adres na manhatanie
A żebym to ja wiedziała... Zresztą i tak by mnie stać nie było

imperium stylu kody
Niby każde słowo osobno rozumiem, ale w całości ani trochę. Może powinnam mieć do tego jakieś kody?

jedza hetera 
A tak staram się być miła...
 
człowiek najgłupszy 
To jest dylemat, nad którym głowią się najtęższe umysły. Gdyby nie to, że rekordy głupoty pobijane są co chwilę pewnie wpisywano by je do Księgi Rekordów Guinessa. I wtedy byśmy wiedzieli, który człowiek jest najgłupszy.

ruchanie eleganckich pań 
No tak, trzeba mieć klasę 


6 komentarzy:

 1. Kobieta z parasolką mnie rozbroiła. :D Jak czytam takie wpisy od razu przypomina mi się czego szukano na moim blogu (np. "ulubione ciastka Sylvestra Stallone"). :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wiedziałaś jakie są te ulubione ciastka? :) Lubię perełki bo są takie... abstrakcyjne. Część, jak się głęboko zastanowię, jestem w stanie dopasować do jakiegoś posta. Część jest dla mnie ogromną zagadką.

   Usuń
 2. Pączki pączki i pączki ;) hahahahaha dieta cud im więcej Ciebie tym mniej !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dążenie do ideału, którym jest kula :)

   Usuń
 3. "osoba postawiona przed sadem" - a nie lepiej wejść do sadu i posiedzieć pod drzewem?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! I zabrać książkę ze sobą :)

   Usuń